API

Дані станцій ГО "SaveDnipro"

Якщо ви бажаєте аналізувати дані стану атмосферного повітря станцій, які було зібрано ГО "SaveDnipro", то за посиланням нижче можна отримати найсвіжіщі останні дані з цих станцій.

https://api.saveecobot.com/output.json

Якщо вам потрібні усі дані за окремою станцією, то перейдіть на сторінку відповідної станції та у блоці "Історія первинних даних зі станції" натисніть посилання "Завантажити дані у форматі CSV".


SaveEcoBot API

Усі дані, які збирає наша система SaveEcoBot, можна отримувати автоматично в машиночитному вигляді за допомогою API: дозвільні документи, реєстр ОВД, стан атмосферного повітря, радіаційний фон. Документація знаходиться за посиланням.

Для отримання ключа доступу напишіть листа на електронну адресу savednip[email protected], вкажіть для якого проєкту і які дані вам потрібні.

Якщо дані вам потрібні для написання наукової роботи, то напишіть нам з вашої офіційної електронної пошти навчального закладу.


Умови використання даних

Всі матеріали на сайті SaveEcoBot розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці. Велике прохання ставити гіперпосилання в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

Якщо ви використуваєте дані якості повітря з сайту SaveEcoBot, то обов'язкове активне посилання на сайт https://www.saveecobot.com/, або на чат-бот SaveEcoBot у відповідному месенджері.

  • Наприклад, якщо ви використуваєте дані SaveEcoBot та відображаєте на своєму сайті, то біля кожного місця використання/відображення даних SaveEcoBot потрібно вказувати джерело даних.
  • Наприклад, якщо ви використуваєте дані SaveEcoBot та відображаєте у чат-боті, то біля кожного місця використання/відображення даних SaveEcoBot потрібно вказувати джерело даних та активне посилання на SaveEcoBot у відповідному месенджері.

Повні умови використання за посиланням.


Потрібні якісь інші дані?

Пишить нам [email protected] та ми з радістю допоможемо 💚

Other language versions of this page: Українська