API

Якщо ви бажаєте аналізувати дані стану атмосферного повітря, то за посиланням нижче можна отримати дані зі станцій моніторингу якості повітря.

За цим посиланням доступні найсвіжіщі останні дані з кожної станції моніторінгу якості повітря, які було зібрано проектом Save Dnipro.

https://api.saveecobot.com/output.json

Якщо тобі потрібні усі дані за окремою станцію, то перейди на сторінку відповідної станції та у блоці "Історія первинних даних зі станції" натисну посилання "Завантажити дані у форматі CSV".


Умови використання даних

Всі матеріали на сайті SaveEcoBot розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці. Велике прохання ставити гіперпосилання в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

Якщо ви використуваєте дані якості повітря з сайту SaveEcoBot, то обов'язкове активне посилання на сайт https://www.saveecobot.com/, або на чат-бот SaveEcoBot у відповідному месенджері.

  • Наприклад, якщо ви використуваєте дані SaveEcoBot та відображаєте на своєму сайті, то біля кожного місця використання/відображення даних SaveEcoBot потрібно вказувати джерело даних.
  • Наприклад, якщо ви використуваєте дані SaveEcoBot та відображаєте у чат-боті, то біля кожного місця використання/відображення даних SaveEcoBot потрібно вказувати джерело даних та активне посилання на SaveEcoBot у відповідному месенджері.

Потрібні якісь інші дані?

Пиши нам [email protected] та ми з радістю допоможемо 💚

Інші мовні версії цієї сторінки: English