SaveEcoBot API

Останнє оновлення 29 жовтня 2023 року

Усі дані, які збирає наша система SaveEcoBot, можна отримувати автоматично в машиночитному вигляді за допомогою API: дозвільні документи, реєстр ОВД, якість атмосферного повітря, радіаційний фон, тощо. Документація знаходиться за посиланням.

Для отримання ключа доступу, будь ласка, заповніть анкету по посиланню нижче.

Заповнити анкету


Новинка Радіаційний фон в Україні

Ми розуміємо, що усі дані на нашому сайті є відкритими й розміщені на умовах ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 (Міжнародна), то не можемо і не хочемо забороняти вам їх збирати та використовувати.

Тому ми розробили додаткове API радіаційного фону в Україні, для широкого використання, в якому доступні усі станції моніторингу радіаційного фону з нашої системи та їх останні показники. Документація знаходиться за посиланням.

Для отримання ключа доступу заповніть анкету по посиланню вище.


Умови використання даних

Всі матеріали на сайті SaveEcoBot розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці. Велике прохання ставити гіперпосилання в першому чи другому абзаці вашого матеріалу.

Якщо ви використуваєте дані якості повітря або радіаційного фону з сайту SaveEcoBot, то обов'язкове активне посилання на сайт https://www.saveecobot.com/.

  • Наприклад, якщо ви використуваєте дані SaveEcoBot та відображаєте на своєму сайті, то біля кожного місця використання/відображення даних SaveEcoBot потрібно вказувати джерело даних.
  • Наприклад, якщо ви використуваєте дані SaveEcoBot та відображаєте у чат-боті, то біля кожного місця використання/відображення даних SaveEcoBot потрібно вказувати джерело даних та активне посилання на SaveEcoBot у відповідному месенджері.

Повні умови використання за посиланням.


Потрібні якісь інші дані?

Пишить нам [email protected] та ми з радістю допоможемо.